Eesti Kristlike Arstide Ühing


Eesti Kristlike Arstide Ühingu kevadseminar "Eutanaasia - olla või mitte olla?"


Üritus toimub laupäeval, 30. märtsil 2019 kl 10:30 – 16:00 Tartus EELK Tartu Pauluse koguduse tiibhoones (Riia 27). Kogunemine ja kohv kl 10:00, lõuna kl 13:00.

Vaimulikku sõna tuleb jagama Tartu praost Ants Tooming. SA EELK Tallinna Diakooniahaigla juhataja dr Jelena Leibur teeb ülevaate palliatiivse ravi arenust Eestis.
Eutanaasia teemalises aruteluringis osalevad neuroloog dr Üllar Linnamägi, hematoloogia-onkoloogia kliinikus töötav hingehoidja Kai Jõemets, lasteneuroloog dr Rael Laugesaar ja jurist Allar Laugesaar.

Üritusele on oodatud nii kõik EKAÜ liikmed kui ka arstiteaduskonna üliõpilased, arstid väljaspoolt meie ühingut ja samuti ka kõik teised meditsiini vallas töötavad inimesed.


Vajalik on eelregistreerimine kuni 26.märtsini. Registreerunuiks loeme need, kes on tasunud osavõtumaksu (üliõpilased ja mittetöötavad pensionärid 8 EUR; töötavad EKAÜ liikmed 15 EUR; teised 20 EUR) EKAÜ a/a-le EE252200221026140228. Kohapeal sularahas maksta soovijatel palume oma tulekust teatada mailil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. . Osavõtumaks sisaldab ka toitlustamist.


 

 
Oled sellel lehel: