Eesti Kristlike Arstide Ühing

Raamatud

CMF UK raamatupood , ICMDA raamatud

Hea lugemine!

BERNARD N. NATHANSON räägib oma loo, kuidas tema töötades günekoloogina oli üks abordi legaliseerimise algatajaid Ameerikas. Tänaseks on ta kristlane ja üks suurimaid abordi vastu võitlejaid maailmas. Küsi raamatut Katrini või Eleri käest.

 

ICMDA tegevdirektor Dr. David Stevens toob säravalt välja Jeesuse arstiks-olemise eripärad, mis on paljuski sarnased meie igapäevatööga. Jeesus kui Suur Arst on meile vägevaks eeskujuks nii isiku kui arstina. Dr. Stevens illustreerib seda oma arsti-karjääri meeldejäävate hetkedega õpingutel ja töötades arstina perearstipraksises ja misjonär-arstina Keenias. Küsi raamatut Eleri käest!

 

Raamat "Palveelu" kirjelda, kuidas erinevad isiksuse tüübid pakvetavad erinevalt ja kuidas oma palveelu muuta viljakamaks ja isiklikumaks. Küsi raamatut Katrini käest!

 

 

Raamat sellest, kuidas arstid mõtlevad ja kust tulevad vead mõtlemises, miks tehakse patsientide käsitlusel vigu ja miks pannakse valesid diagnoose. Raamat annab näpunäiteid, kuidas paremini mõelda ja olla efektiivsem arst. Hea on oma vigasid tunda ja neid parandada. Küsi raamatut Eleri käest!

 
Oled sellel lehel: Avaleht Artiklid Head raamatud