EKAÜ kevadseminar 2022

EKAÜ kevadseminar vaimulike ja hingeliste võitluste teemadel toimub 26. märtsil kell 11:00-16:00 Tartu Pauluse kiriku tiibhoone 2. korruse saalis. Tervituskohv kogunemise ajaks on valmis kell 10:30.

Kõnelema on tulemas EELK Tartu Maarja koguduse õpetaja Timo Švedko ning Tartu Ülikooli Kliinikumi lastepsühhiaater dr. Reigo Reppo.

Ehk siis laiemalt vaataks oma kevadseminari päeval nendele teemadele pilguga, et elame tegelikult pidevas võitlusväljas – ühiskonnas on eri leerid, inimeses endas on võitlus iseendaga välise surve (nii ühiskonna halb mõju kui sageli ehk ka liiga kõrged ootused inimestele) ning enda soovide, suutmiste ja väärtuste vahel, kindlasti ka see paljudele nähtamatu vaimne võitlus isikulise hea ja isikulise kurja vahel.

Hetkel loodame, et meile on külla tulemas ka Rahvusvahelise Kristlike Arstide ja Hambaarstide Ühenduse (ICMDA) Euroopa Põhja- ja Baltimaade esindaja Abigail Onsrud Norrast.

Osavõtumaksu töötavatele arstidele 20 eurot ja üliõpilastele/pensionäridele 10 eurot palume ühtlasi oma osalejaks registreerumise kinnitusena kanda EKAÜ a/a-le EE252200221026140228 hiljemalt 21. märtsiks. Osavõtumaksu sularahas tasuda soovijatel palun anda oma tulekust teada aadressil katrin.burman@gmail.com