Eesti Kristlike Arstitudengite Grupi tegemised aastal 2015

8.-15. veebruaril 2015. a. osales Angelina Kulikovitch Londonis kristlike meditsiinitudengite ja residentide konverentsil (Sydenham International Conference).

15.-18. juulil 2015. a. toimus XI Balti kristlike meditsiinitudengite laager „Love unites“ Eestis Tõrva külje all Marja talus.

Poster meditsiiniteemaliste arvutigraafikas elementidega, tekst "JULY 15th-18th, 2015 BALTIC CHRISTIAN MEDICAL STUDENT SUMMER CAMP LOVE UNITES Valgamaa, Estonia"
Suvelaagri poster

Laagris osales ligi 30 meditsiinitudengit, residenti ja noorarsti Eestist, Lätist, Leedust, Soomest, Inglismaalt ja Norrast. Inglise kirurgid Bernard Palmer ja Pablo Fernandez pidasid piiblitunde ja loenguid. Tõnu Lehtsaar rääkis teemal „Kristlased paljunõudvas ühiskonnas“ ning Igor Panenko jagas oma kogemusi oma usust rääkimisel ja evangeeliumi kuulutamisel. Praktiliste tegevustena oli võimalik harjutada elustamise ABC-d, massaažitegemist, kinesioteipimist, veenikanüüli panemist, õmblemist ning saada teada kõik vajalik suuhügieenist. Laagri peakorraldajad olid Vladislav Panenko ja Angelina Kulikovitch.

16. detsembril 2015 a. külastasid EKAÜ nimel Tartu hooldekodu Angelina ja Vladislav Panenko, koos Kolgata koguduse noorte ja pastoriga.

Hooldekodus oli korraldatud jõuluprogramm soololaulude, evangeeliumi ja tunnistustega. Lõpuks sai igaüks väikese kingituse, jõulukaardi ning mitmed kasutasid võimalust koos noortega palvetada.

Tags :