Eesti Kristlike Arstide Ühing

Liikmetele ja tulevastele liikmetele

Astu Eesti Kristlike Arstide Ühingu liikmeks!

Liikmeks astumise AVALDUS.

Avaldust saab täita konverentsidel kohapeal või elektrooniliselt ja saata See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Liikmeannetus:

Aastane liikmeannetus on 25 eurot töötavatele arstidele ja 10 eurot tudengitele ning mittetöötavatele pensionäridele. Infot liikmeannetuste kohta saab küsida See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. . Liikmeannetust saab teha:

Saaja: Eesti Kristlike Arstide Ühing

Arvenumber: EE252200221026140228 (Swedbank)

E-maili list ja infokiri postiga::

Eesti Kristlike Arstide Ühing peab omavahel sidet EKAÜ meililisti kaudu See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. . Ühinemissoovist või e-maili aadressi muutmise soovist palume teada anda See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Kui soovite infokirja saada posti teel, siis palume aadress teada anda See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 
Oled sellel lehel: